сайт ДПІ у Київському районі міста Одеси Вівторок, 19.09.2017, 14:29
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту

Категорії каталога
Інформація [65]
Питання та відповіді [1]
Питання та відповіді

Наше опитування
Чи вважаєте Ви, корисниою появу даного сайту ?
Всього відповідей: 110

Головна » Статті » Інформація

Надання роз’яснення
Державні податкові адміністрації

У зв’язку з надходженням запитів від платників податків і органів державної податкової служби щодо подання податкової звітності з податку на додану вартість за січень 2011 року Державна податкова адміністрація України повідомляє.

Відповідно до пункту 49.18 статті 49 та пункту 203.1 статті 203 Податкового Кодексу України (далі – Кодекс) для подання податкової декларації з податку на додану вартість встановлені такі строки: 

якщо звітний (податковий) період дорівнює календарному місяцю, декларація подається до органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податку, протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;

якщо звітний (податковий) період дорівнює календарному кварталу, декларація подається до органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків, протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Пунктом 49.20 статті 49 Кодексу визначено, що якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем. 

Таким чином, для платників податку на додану вартість, для яких звітним (податковим) періодом визначено календарний місяць, останнім днем подання податкової декларації з податку на додану вартість за січень 2011 року є 21 лютого 2011 року.

Згідно з пунктом 46.6. статті 46 Кодексу до визначення нових форм декларацій (розрахунків) є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Враховуючи зазначене, до набрання чинності наказу Державної податкової адміністрації України „Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість” є чинними форми податкової звітності з податку на додану вартість, затверджені наказом Державної податкової адміністрації України від 30.05.97 № 166 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.07.99 за № 250/2054) (з урахуванням змін і доповнень); наказом Державної податкової адміністрації України від 23.10.98 № 499 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 10.11.98 за № 715/3155) (із змінами і доповненнями); наказом Державної податкової адміністрації України від 28.04.2009 № 221 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07.05.2009 за № 417/16433) (із змінами і доповненнями); наказом Державної податкової адміністрації України від 12.05.2010 № 313 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31.05.2010 за № 350/17645).

Крім того, платники податку - переробні підприємства, які подаватимуть податкову декларацію за січень 2011 року згідно з формою, затвердженою наказом Державної податкової адміністрації України від 28.04.2009 № 221 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07.05.2009 за № 417/16433) (із змінами і доповненнями), відповідно до пункту 1 підрозділу 2 розділу XX „Перехідні положення” суму податку на додану вартість, визначену у рядку 20 такої декларації, у повному обсязі повинні перерахувати до спеціального фонду державного бюджету .

Відповідно до пункту 201.15 статті 201 Кодексу платники податку щомісяця в терміни, що передбачені для подання податкової звітності (календарний місяць), у тому числі для яких цим розділом встановлено звітний податковий період - квартал, подають органу державної податкової служби копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за такий період в електронному вигляді.

Наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 № 1002  „Про затвердження форми Реєстру виданих та отриманих податкових накладних та Порядку його ведення” (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.12.2010 за № 1402/18697) (далі – Наказ № 1002) затверджено нову форму Реєстру виданих та отриманих податкових накладних.

Враховуючи зазначене, копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за січень 2011 року подаються за формою, затвердженою Наказом № 1002.


Заступник Голови

О.М. Любченко



Категорія: Інформація | Додав: klim (16.02.2011)
Переглядів: 517 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Інші ресурси

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017